“Қоғамдық денсаулық сақтау” кафедрасында студенттік ғылыми-зерттеу жұмыстары байқауының I туры өтті

2023 жылдың 14-ші желтоқсанында маңызды бағыт бойынша «Қоғамдық денсаулық сақтау» кафедрасы ғылыми-зерттеулер студенттік жұмыстары I – ші тур сайыс өткізілді.Сайыстың басты мақсатымен тапсырмасы болып табылады:

• студенттерді ғылыми-зерттеу және тәрбие –танымдық белсенділікке ынталандыру-;
  • талантты және дарынды студенттерді таңдау және қолдау көрсету;
  • Қазақстан Республикасының интеллектуалды потенциалының қалыптасуына көмектесу.

Сайысқа белсенді клуб студенттері қатысты, барлық жұмыстарды қарастырып комиссия үздік жұмыстарды II – ші турға ұсынды. СҒЗЖ НАО С.Д.Асфендияров атындағы “Қазақ ұлттық медицина университетінің” жүлделі орындар алған үздік ғылыми-зерттеу жұмыстары:

I – орын:

1. Тақырып: «Изучение качества жизни студентов НАО «Казахский национальный медицинский университет имени С.Д. Асфендиярова»

Баяндамашы: Катаева Айя (ҚДС 20-003)

• м.ғ.к., доцент Шахиева Адиля Маратовна
  • м.ғ.к., доцент Айтманбетова Акмарал Аршабаевна

II– орын:

1.Тақырып: «Алматы қаласы студенттерінің психикалық денсаулығы»

Баяндамашы: Баянова Айдана, Гадилшиева Айнара, Оразбаева Шолпан Камилова, Арайлым (ҚДС 21-003)

• м.ғ.к., доцент Айтманбетова Акмарал Аршабаевна
  • м.ғ.к., доцент Аликеева Галия Маратовна

2. Тақырып: «Развитие медицинского туризма в Республике Казахстан»